14 Şubatta Sevgiliye Ne ALINMAZ

By on Ocak 18, 2017

Öncelikle tebrik ediyorum, bunca yalnızlıktan yakınan insan arasında ruh eşini bulduğun için. Peki evrendeki milyarlarca insan arasından seçilmiş bu insanı aldığınız hediyeyle canından bezdirmek istiyor musunuz? Bence istemiyorsunuzdur öyle değil mi? Eğer bezdirmek istiyorsanız da bezdirmek istemiyorsanız da bu içerik tam sizlik.

Hadi bakalım, olacaklardan ben sorumlu değilim ben almayın diyorum ama yine de siz bilirsiniz, BENDEN GÜNAH GİTTİ!

 

*Üzerinde I LOVE YOU Yazan Peluş Ayı

 ı love you yazan peluş ayı ile ilgili görsel sonucu

Görüldüğü andan itibaren ayıcığı üretenlerinin soyunun kuruması yönünde beddualar ettirecek kadar etki bırakan demodenin de demodesi! Muhtemelen hediye edilecek kızın boyu 1.55, ayıcığın boyu ise 1.60 civarıdır. Gerçekten bunu alıp hediye eden yiğitle tanışıp, alnının ortasından öpüp ‘Bİ BİTMEDİNİZ ASLANIM!’ demek istiyorum.

 

*İçine Sıcak Su Konulur Konulmaz Üzerinde Resim Çıkan Kupa

sihirli kupa nasıl yapılır ile ilgili görsel sonucu

Büyük ihtimal en berbat çıktığınız ya da profilinizin en kötü olduğu fotoğraftır. (Sıcak su etkisini gösterdikçe kafamda oluşan AYRILIK LOADİNG ibaresi.)

Sürpriz yaptığını düşünen ve biran evvel içine sıcak su koyup yeni bir şey icat etmiş heyecanıyla tepkinizi gözleyen bir çift göze mi yanarsınız; yoksa ufak ufak beliren o rezil fotoğrafınızı seçtiğine mi bilemedim. Allah başka dert vermesin zor tabi.

 

* Sevgili Tişörtü

 

sevgili tişörtleri karikatür ile ilgili görsel sonucu

Kızın yakın arkadaşlarıyla tanışmada zorla giydirilmek üzere özenle yaptırılan lanet olası şey. Büyük ihtimal kızın yakın arkadaşının adı da Perilsu’dur. 1.90 Boyundaki adı dededen miras Ahmet’lere Remzi’lere bunu da mı reva görecektiniz!

 

*Meyve Suyu Sıkacağı- Tost Makinesi- Kettle (ketıl)

tost makinesi kettle meyve sıkacağı ile ilgili görsel sonucu

Babalar babalarımız… Onlar ki 20 küsür senelik evliliklerinde ilk sürprizlerini yapmaya çalışan kaplan yarıları. Çiçek olaylarına doğuştan karşılar. Evde romantik komedi filmi izleme teklifinde de bulunamaz e daha ne yapsın. Gidip cadde başındaki bosch bayiinden ketıl alıyor olayı bu adamın. ‘Hem Alman markası ömürlük’ diye homurdana homurdana eve dönüyor, dipnot kesinlikle hediye paketsiz, Hasan amcanın bayii poşetiyle getirip mutfak masasına koyuyor. İşte 20 senelik evliliğin sırrı burda; ‘ona küçük sürprizler yapın’.

14 Şubatta neymiş! Bence gerçek samimiyet ketıl da, tost makinesin de, babalarımız da. Çünkü onlar kapitalizmin esiri olmamış dümdüz adamlar, adam gibi adamlar.

Durma Paylaş:

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir