2017 MAKYAJ TRENDLERİ

By on Ocak 17, 2017

Her sene yeni trendleri önce yadırgayıp sonrasında bağrımıza basmayı, hemencecik benimsemeyi becerebiliyoruz. Bu sebepten 2016 etkileri hâlâ devam etmekte ama kısa bir süre sonra o da modanın tozlu raflarında yerini alacak.

Peki 2017 makyajında neler ön planda?

  *DUDAKLAR

Kırmızı dudaklar hiçbir zaman demode olmadan çizgisini korumaya devam etmekte. Nude tonların aksine daha parlak ya da daha koyu kırmızı tonları sizi daha dikkat çekici yapabilir.

Gotik Dudaklar

siyah ruj ile ilgili görsel sonucu

Siyah ya da black cherry tonları sizi gotik akımının öncülerinden ilan edebilir.

Pastel ve Parlak Pembe Dudaklar

 

İlgili resim

Doğal ya da masum bir görüntü tam sizlik ise bu senenin trendlerinden birisi de pastel ve oldukça pembiş dudaklar.

*GÖZLER

En mükemmel fondöteni de sürseniz mükemmel bir kapatıcı da kullansanız, rujunuz dünyadaki en seçkin markanın en pahalı ruju da olsa; göz makyajınız yoksa kesinlikle makyaj yaptım demeyin. 2017’de bakalım gözlerle alakalı ne gibi yenilikler var?

Bakır Tonlar

bakır göz makyajı 2017 ile ilgili görsel sonucu

Podyumdan bir manken salınana kadar o senenin hit parçalarını bilmemiz pek mümkün değil. Mankenler şimdiden bakır tonlu göz makyajlarıyla podyumların tozunu estirmeye çoktan başladı bile.

Işıltılı Göz kapakları

glitter göz makyajı 2017 ile ilgili görsel sonucu

Doğallığın, gotikliğin yelleri eserken glitter geri kalır mı sandınız? Bu sene her renkten glitterli göz görmek mümkün ama birinciliği sarıya vermiş gibiler.

 

Grafik Desenli Gözler

 

şekilli göz makyajı ile ilgili görsel sonucu

2017’nin sizden isteği resim sanatınızı geliştirmeniz. Çok yaratıcı sonuçların çıkacağı verimli bir sene bizleri bekliyor gibi ne dersiniz?

*KAŞLAR

Şeytan ayrıntıda gizlidir lafının gizli öznesi, onsuz her şey yavan, eksik… tabi ki kaşlardan bahsediyorum. Bensiz de olursunuz demiş bu sene bizlere. Bakalım bu sene kaşlarımızı ne hale sokuyoruz?

Doğal Kaşlar

doğal kaş ile ilgili görsel sonucu

Son yılların en trend ve en beğenilen akımı şüphesiz doğal kaşlar. Bu sene de hakimiyetini devam ettirmekte.

 

Neden Kaşların Beyazlamış Arkadaş?

ağartılmış kaş ile ilgili görsel sonucu

Bu senenin en parti konseptli akımlarından birisi bu şüphesiz rengi olabildiğince açılmış kaşlar. Sizi bilmem de bazen gözün kör olsun moda insanı şekilden şekile sokuyorsun diye homurdanıyorum içimden.

 

 

 

 

 

Durma Paylaş:

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir