Duvar kağıdı değil doğal taş!

By on Şubat 18, 2017

Evinizin duvarlarına ayrı bir hava katmak için duvar kağıtları sıkça kullanılan bir ürün. Son yılların modası olan 3 boyutlu duvar kağıtları ya da taş doğal taş görünümlü duvar kağıtları bir çoğumuzun vazgeçilmesiydi. Son günlerde yapı sektörüne hızla giren SlimPanel doğal taşlar dekorasyoncuların ilgilisini çekmiş durumda. Uygulaması ve montajı kolay olan incecik ve esnek olan bu taşlar, duvar kağıtlarına alternatif. Ön dikkat çeken yapısal özellikleri ise darbeye, yüksek ısıya, yangına dayanıklı ve su geçirmez olması.

Slim Panel taşlar sert yüzeylere ve özellikle eskimiş ama atmaya kıyamadığınız ahşap ürünlerinize uygulayabilirsiniz. Granit, mermer, kayaç gibi doğal taşlardan oluşan Slim Panel; incecik, hafiflik ve büyük boy avantajlarıyla öne çıkıyor. Yapı sektörüne slim panelin yanında lime stone ve 3d wall panel ürünleriyle giriş yapan TaşMahal Luxury Stone firmasının amiral gemisi ise transparan doğal taşlar.

Transparan taş mı olur demeyin

Transparan doğal taşın kullanım alanları oldukça geniş ve her zevke uygun farklı alternatifleri bulunuyor. 1mm ve 2mm standart ölçüleriyle ve ışığı geçirgen özellikleriyle bu taşlar evinize ayrı bir renk ayrı bir zenginlik katıyor. Transparan taşlar ayrıca bir slim panel ürünü olduğunu unutmamak lazım.

Durma Paylaş:

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir