Shoerokee

By on Mart 9, 2017

Mersinde Bir Şubat toplantısının en mükemmel destekçilerindendi Shoe rokee markası. Ürünlerden bahsetmeden evvel kendimce bir şeyler yazmak istedim. Bu markanın sahipleri hayatımda gördüğüm en gözü gönlü bol insanlardır, özellikle de Adem Bey. Hiç kırmadan en güzel modellerini sundu bizlere. Ayrıca geçirdiğim zorlu süreçte de desteklerini asla unutmadım, gönlümdeki yerleri apayrıdır ve bundan sonra da en sıkı takipçilerinden birisi olmaya devam edeceğim.

Normal hayatımda salaş ve kendi halinde bir stili olduğum söylenilir, kısacası rahat şeyleri giymeyi seviyorum. Bolca spor ayakkabısı olan birisiyim hele yazları rahatlık durumum daha da had safhaya çıkıyor. Ve o rahatlığı sağlayan ayakkabı ya da terliği bulduğum an abartısız söylüyorum asla ve kat’a ayağımdan çıkarmıyorum.

Hatta şöyle de bir anımdan bahsedeyim lisansüstü yaptığım sıralarda laboratuvarda ömrüm geçiyordu ve o yaz sıcağında ayakkabının içinde ayağım isyanlardaydı; birgün patoloji hocamın terliğini araklayıp aylarca fakültenin içinde terlikle dolaşmıştım. O gün bu gündür o terlik gibisini asla bulamamıştım… ta ki Shoe rokee ile tanışana kadar.

Abartmadığımı o minnoş ayaklarınıza; el emeği, göz nuru şahane tasarımları giydiğinizde anlayacaksınız.

Bir çoğunuzun duymadığı bu firmayla sizleri tanıştırmak boynumun borcu gelin bakalım neler tasarlıyorlar? Ürünlerinin çeşitlilikleri ve modelleri nasıl bunları inceleyelim.

Botlar

Aklınıza getiremeceğiniz türden tasarımlarla beni benden alıyor. Acaba hangisini alsam diye ufak bir kriz yaşayabilirsiniz size benim gözüme kestirdiğim birkaç modeli göstermek istiyorum.

 

 

 

Ayakkabılar

Sıkı durun enfes parçalar var.

 

 

Babetler

 

 

Sandalet

Bu kategoriye biraz torpil geçebilirim şimdiden belirteyim.

 

 

 

Çoraplar

Paçanızın yanlışlıkla açıldığında görünen şeyin bu güzel desenler olması ihtimalini düşünün, ne şirin değil mi?

 

 

Çanta ve Cüzdan

 

 

Nefes Shoes

Ayaklarınız nefes almasın mı?

 

 

 

Benim seçtiklerim bunlardı. Eğer sizler de favori ürünlerinizi belirleyip alış veriş yapmak istiyorsanız  http://www.shoerokee.com/ adresine tıklamanız yeterli.

 

Son olarak bu şahane sitenin hakkımızda kısmındaki yazıyı buraya kopyalayıp sizlere keyifli alışverişler diliyorum.

” Goby , Neefs ve Pinkrose ” marka el yapımı ayakkabı, çanta, sandalet ve bot gibi ürünleri aynı anda bulabileceğiniz tek internet sitesi olan Shoerokee.com ‘u sizlerin beğenisine sunduk. Temel ilkemiz olan “%100 müşteri memnuniyeti’ ni tavizsiz sürdürerek siz değerli müşterilerimizi memnun edeceğimize inanıyoruz. 🙂

Satın aldığınız tüm ürünler için “koşulsuz iade ve değişim hakkınız” vardır.

 

Durma Paylaş:

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir