Behzat Ç. Yeni Sezon Yeni Bölüm

By on Haziran 8, 2019

2010 yılında ilk bölümüyle ekrana gelen Behzat Ç.’nin yeni fragmanı geçtiğimiz aylarda yayınlandı. Önce NETFLIX tarafından yayınlanacağı duyurulsa da uzun bir bekleyişten sonra hangi yayıncı kuruluş tarafından yayınlanacağı kesinleşti.

Yeni sezon ilk fragmanı ramazan tatilinde yayınlandı. Fragmanda göreceğimiz üzere Ercüment Çözer,  Behzat’ı tekrar sahalara döndürmeye çalışıyor ve umulmadık zekice bir plan yaptığını görüyoruz.. Dizinin fragmanı büyük heyecan yaratırken diziyi daha önce ilgiyle izleyenler şimdi yayın tarihini ve kanalını araştırıyor. Peki, Behzat Ç. ne zaman başlayacak?

Behzat Ç. ne zaman başlayacak? Hangi kanalda yayınlanacak? Oyuncuları kimler?

Yeni sezonda oyuncu kadrosunda bizleri şoke eden olay Savcı Esra rolunde ki Canan Ergüder’in dizi kadrosunda yer alması oldu. Ölmemiş miydi savcı hanım demekten kendimizi alamadık. Fragmanı izlediğimizde Ercüment’in Behzat’ı tekrar oyuna dahil etmenin yolunu bulduğunu ve bu süprizin de Savcı Esra olabileceğini tahmin ediyoruz.

Eski kadrodan Nejat İşler, İnanç Konukçu, Berkan Şal, Güven Kıraç, Eray Eserol ve Ayça Eren yeniden ekibe dahil oluyor. İşler’in yeniden dizinin unutulmaz kötü karakteri Ercüment Çözer’e hayat vereceği yapımda; İnanç Konukçu, Hayalet; Berkan Şal ise Akbaba rolüyle Behzat Amir’i yine yalnız bırakmayacak. Dizinin yeni bölümleri BLUTV internet platformunda izleyicisiyle buluşacak.

Dizinin eski bölümleri aynı zamanda NETFLIX, PUHUTV ve BLUTV platformlarından yayınlanmaya devam edecek.

Durma Paylaş:

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir