Bu kürle 2 Günde 1 Kilo Vereceksiniz!

By on Eylül 5, 2017

Merhaba bugün size yoğurt kürünü ve sağladığı faydaları yazacağım. Yoğurtun zayıflamaya yönelik bu faydası inanılmaz etkili ve işe yarıyor. Kürümüzde kullanacağımız maddeler için öncelikle doktorunuza danışıp herhangi bir alerjinizin olup olmadığını mutlaka öğrenip ondan sonra uygulamaya geçin.

Bizim bu kürlerden istediğimiz sonuç metabolizmamızı hızlandırması ve bu sayede vücudumuzun kısa sürede forma girmesidir. Kürümüzün uygulama esasları ise şu şekildedir. Öncelikle bu kür haftada 2 gün olarak yapılır. Her gün uygulanması fazla gelebilir ve vücudun alışması söz konusu olabilir. Bu nedenle belirli aralıklarla uygulanması en doğru ve etkili yoldur. Vücut metabolizma hızı artıp bir düzene girdikten sonra zaten kilo problemi de ortadan kalkmaya başlayacaktır.

Bu kürlerde uygulama sürecinde mutlaka spor aktiviteleri de yapılmalıdır. Örneğin hafif koşu, düzenli yürüyüş, kültür fizik hareketleri düzenli olarak yapmamız işimizi çok kolaylaştıracaktır. Çünkü bu küre başlarken yeme alışkanlıklarımıza da bir çeki düzen vermemiz gerekiyor.

Şimdi yoğurt kürünün nasıl hazırlandığını ve kullanımını açıklayalım:

Toplamda 5 liraya falan gelecek bu malzemeler ile uzun bir süre kürü kullanabilirsiniz.

Malzemeler,

  • 1 kase yoğurt
  • 1 çay kaşığı toz zencefil
  • 1 çay kaşığı toz zerdeçal
  • 1 çay kaşığı toz tarçın

Hazırlanışı,

  1. Tüm malzemeleri kasede iyice karıştırın.
  2. Akşam yemeğinden birkaç saat sonra yiyin.
  3. Uyuyana kadar üç dört bardak su için.

Not: Kürü kullanıyorum diye yemeği fazla kaçırmayın, tamamen hafif ve diyet yemeklere yönelin. Böylece görünümünüzün hızlı bir şekilde nasıl değiştiğini göreceksiniz.

Durma Paylaş:

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir