Hızlı ve Sağlıklı Zayıflama Önerileri

By on Ağustos 21, 2017

Görüntümüzü bozan kilolardan hızla uzaklaşmak mümkün. Günlük hayatın stres ve hareketsizliği ile aldığımız kalorileri yakamayız ve kilo olarak üstümüzde taşımaya başlarız. Ayna karşısına geçtiğimizde pürüzsüz ve düzgün bir vücut görmeyi hepimiz isteriz. Bunun için de biraz çaba sarfetmemiz gerekiyor. Şimdi size birçok diyetisyenin de sunduğu çok bilinen fakat uygulanmayan birkaç beslenme ve hareket şeklinden bahsedeceğim. Etkisini hemen görebileceğiniz bu teknikleri düzenli olarak uygulamanız gerekmektedir.

1- Özel detoks suyu

Gördüğünüz üzere limon, nane, salatalık, zencefil (az miktarda) karışıtırılarak hazırlanan bir detoks suyu vücutta şişkinlik yapmayacak ve sizi gün boyu rahatlatacaktır. Bu karışımlar çok faydalı olmakla birlikte özel rahatsızlıkları olanlar mutlaka doktorlarına danışıp bu tarz detokslar yapmalıdırlar.

2- Yoğurt Kürü

Özel olarak her öğünde yiyebileceğiniz (ufak bir kase) taze yoğurt metabolizmayı hızlandıracak ve yağ yakımına yardımcı olacaktır. Yoğurtun en faydalı olduğu saatler sabah kalkar kalkmaz sudan sonra yediğiniz saattir.

 

 

3- İp Atlamak

Isınma hareketlerinizi (20 dk) yaptıktan sonra günde 20 dk lık bir ip atlama belli bir süre sonra vücüdunuzda gram yağ kalmamasına sebep olur. (uygulamadan önce doktorunuza danışın)

İp atlamak aynı zamanda kalbin ve vücudun da sağlıklı ve performanslı çalışmasını sağladığı için kadın, erkek herkes yapabilir. Günlük olarak alışkanlık haline getirilecek bir saatlik bir yürüyüşte daima genç kalmanızı sağlayacaktır.

Yukarıda bahsettiğimiz maddeleri tam 10 gün boyunca uygulayın ve yeme şeklinizi tamamen değiştirin. Ağır yemekler, unlu yiyeceklerden uzak durun. Bir dilim kepek ekmeği öğünlerde yetmektedir.

Tüm vücut ve sağlık sorularınız ve bu uygulamalar için mutlaka doktorunuza danışın.

 

Durma Paylaş:

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir